Er zijn een heleboel dingen die ik (weer) wil gaan veranderen op mijn website, JBM.
Op het moment heeft Wordpress nogal kuren dus die moet ik sowieso opnieuw gaan installeren denk ik. Al doe ik dat liever niet. Zal je net zien dat het weer eens goed fout gaat!
Ik wil graag weer een andere theme. Met degene die ik nu heb kan ik niet zoveel. Ik wil graag wat meer interactie op mijn website.
Er zijn ook wat onderdelen die ik wil toevoegen. Een shoplog, pagina met alle TV series die ik volg en een goede portfolio. Ik wil naast mijn werk/stage wat meer gaan photoshoppen zodat ik meer leer en een grotere portfolio opbouw.
En als laatste, ik wil meer gaan schrijven over mijn vakgebied. Digitale Communicatie. Dat is voor de creatieve webloggers ook wel interessant. Zo kan ik meer leren en mijn bezoekers ook!
Dit zijn nu nog allemaal plannen. Ik wil ze zeker gaan uitvoeren. Maar wanneer het af is is nog niet bekend. Ik werk nu fulltime dus super veel tijd heb ik er niet voor. Maar het komt zeker!

21 July 2009 om 12:50
Altijd leuk om wat dingen aan je website te veranderen! Ben benieuwd wat je ervan gaat maken! :)
21 July 2009 om 16:38
veel succes met het herinstalleren want oh dat is zon ram want bij gaat het altijd goed fout :S hopelijk gaat het bij jouw wel goed
en inderdaad het is soms moeilijk om het perfecte thema te vinden ;)
21 July 2009 om 17:17
succes met het veranderen ben reuze benieuwt:D
21 July 2009 om 21:42
Wij hebben opzettelijk gekozen om geen Wordpress te gebruiken omdat we niet zoveel konden met de standaard lay-outs! Dus nu gebruiken we gewoon heel simpel weblog.
Je nieuwe onderdelen klinken leuk by the way!
21 July 2009 om 23:31
Ik ben benieuwd naar de resultaten!
22 July 2009 om 15:21
Ben benieuwd. Wou dat ik zelf een lay in elkaar kon knutselen, en hoop dat WP goed lukt met installeren, bij mij was het laatst mooi fout gegaan :(
22 July 2009 om 20:38
ik ben ook nog niet zo lang bezig met WP, en heb ook altijd zo een schrik dat ik iets fout zou doen en al m’n berichten zou kwijt zijn…
Hopelijk heb je de problemen niet!!!
btw, ik vind jouw site al knap hoor!
23 July 2009 om 14:21
Ik ben ook continu aan t klooien met mijn site, dan weer nieuwe plugins, dan weer dit, van alles en nog wat om het theme niet te veranderen, ookal heb ik daar telkens onwijs zin in! Ik probeer het een jaar vol te houden met dit theme, daarna wil ik er of zelf 1 maken, of een nieuwe uitzoeken. Maar toch leuk dat je je site zo onderhoudt, voor de lezers ook leuk!
23 July 2009 om 20:49
Succes met alle dingen die je voor je site wilt doen. Lijkt me wel veel werk!
24 July 2009 om 11:08
Mooie plannen! Altijd leuk om verder te denken over je site.
Ben benieuwd!
24 July 2009 om 16:27
Leuk meer over digitale communicatie :) Ik lees met je mee
25 July 2009 om 12:11
altijd leuk om te weten dat je nog zoveel inspiratie hebt voor je website! ben vooral benieuwd naar je vakgebied: ik hoop er idd iets van te kunnen leren!
28 July 2009 om 17:45
Wat leuk! Ben benieuwd hoe het eruit komt te zien!